Aktivity na Bartošově peci

Nabídka venkovních aktivit patří mezi nejširší v Českém ráji

Outdorové aktivity využíváme hlavně  při pobytu škol a firemních akcích.Postupem času se vykristalizovaly hlavní činnosti, které se těší velké oblibě.Jedná se o sjíždění řeky Jizery na raftových člunech z Malé skály do Dolánek,u škol vodácká abeceda na našem jezírku. Dále geocachink za použití terenní navigace zn.Garmin 3-6 stanovišt v lesnatém terénu v okolí penzionu. Nabídka horských kol dnes přechází na nabídku terenních koloběžek,zajistíme přímo na objekt.Naše poloha na cyklo a inline stezce, k tomu přímo vybízí. Lezecké aktivity dnes nabízíme na našem lesním lanovém hřišti (2x přemostění,lanovka,dětská lezecká stěna,stezka odvahy po lanech v příkrém lesním terénu.Jsme,ale schopni zajistit I lezecký výcvik  na skalách, slanění,přemostění).

Jsme jediní v české ráji ,kteří disponují laserovou střelnicí flinty použitelné pro děti i dospělé.Velmi oblíbený je náš minibiatlon s využitím lezecké stěny.Dále lukostřelba-různé druhy luků pro děti i dospělé, Nová nafukovací trampolína-bublina 45 m2. 

Sportovní aktivity zahrnují většinu míčových her-beatch voleybal,foto,streetbal a florbal na novém spičkovém povrch zn.Bergo. Kopaná na travnatém hřišti s futsalovými brankami. V areálu je též betonový stolní tenis.Bazén s rozměrem 10x4m bezpečnou hloubkou 120 cm. Pro menší děti dětský koutek se skluzavkou a houpačkami.

Nově připravujem slack line/chúze po provazolezeckém popruhu./

Na Bartošově peci, si zkrátka každý může vybrat to své. Při většině aktivit k dispozici odborný instruktor. 

« 1 z 2 »

Co říkají naši hosté, je pro nás velmi důležité.

Loading…
Translate WEB