Entry Thumbnail

Poslední volné termíny prázdnin

V penzionu Bartošova pec nabízíme poslední volné termíny o prázdninách: Týdenní cyklus v těchto termínech: 6.7.  –     13.7.2019 20.7.   –  27.7.2019 27.7.  –     3.8.2019 10.8. –   17.8. 2019 Neváhejte nás kontaktovat co nejdříve: Český ráj – Bartošova pec Slapy 8 468 22 Frýdštejn ______________________ Mobil:    +420 603 240 […]

Entry Thumbnail

Florbal na Bartošce

Stejné hřiště jako pro Street Ball lze využít pro oblíbený florbal, včetně mantinelů. Veškeré vybavení k tomuto sportu si u nás můžete zapůjčit. Věříme, že tato nabídka bude zajímavá zejéna pro školní skupiny, kde je florbal velmi oblíben.

Entry Thumbnail

Oprava sociálních zařízení

V současné době opravujeme koupelny a vešekrá sociální zařízení. Odpady a celkové řešení sanitární techniky bylo v době, kdy se objekt stavěl, parametry daleko za dnešními požadavky. Jsme si vědomi, že dobré řešení těchto detailů je pro spokojený pobyt našich hostů základem.

Entry Thumbnail

Oprava střechy a oken

Naše společnost „Bartošova pec Český ráj“, která se stará o celý penzion v současné době investovala značné prostředky do celkové rekonstrukce penzionu. Jelikož jsme současně majitelé, je naším bytostným zájmem i údržba budovy. Současně jsem také vyměnili veškerá okna – původní dřevěná okna nahradila kvalitní okna, s dvojsklem.

Entry Thumbnail

STREET BALL na Bartošce

Pro nadšené malé basketbalisty jsme vytvořili nový STREET BALL podle oficiálních pravidel. Takže baskeťáci neváhejte si přijít k nám zahrát. Od letošní sezóny je možné využít v našem areálu vedle kurtu na beach volejbal také Street Ball pro milovníky basketu. Tuto skvělou hrum ůžete vyzkoušez na profesionálním povrchu BERGO, který […]